Genel

Medyum

Medyum görmediğimiz şekilde çalışmalar yaparak insanları, doğa şartlarını, hayvanları, cinleri etkisi altına alarak bir takım güçlere sahip olan kişilerdir. Bu kişiler günümüzde oldukça fazlalaşmakta ve gerçekleri hemen hemen kaybolmaktadır. Gerçek hoca bu konuda oldukça başarılı ve büyü ilmini gerçekten bilen ve frekans titreşimleri ile yakından ilgili bir hocadır.

Medyum Bulanlar

Gerçek hocayı bulanlar medyumun kim olduğunu ve neler yapabileceğini bilen insanlardır. Bu yüzden oldukça fazla yorum alan ve kendisinden bahsettiren medyum olmaya kadar gelmiştir. Ondan destek alanlar, büyü konusunda ona başvuranların hemen hemen hepsi sonuç aldıklarından bahsederler. Sonuç veren tek medyum olarak gösterilen gerçek hocamızı aramanız ve derdinizi sonuna kadar anlatmanız gereklidir.

Medyumdan sonuç alanlar

Anlattığınız her detay sizin sonuç almanıza sebep olacaktır. Bu yüzden hocamız sizi sonuna kadar dinler. Ölçer tartar ve doğru büyüyü yapmak için en iyi zamanı belirler. Burada sizinde özel duygularınıza ihtiyaç duyar. Titreşimlerle yaptırmak istediğiniz büyünün sonucu sizede bağlıdır. Odaklanmanızı isteyeceği durumlar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazın!
Çekinmeyin!
Garantili Büyüler
Çekinmeden Yazın!