Genel

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Gideni Geri Getirme Büyüsü?

Günümüzde birçok insan eşinden veya sevgilisinden ayrılabiliyor. Bu ayrılık cevabında ise genellikle tek taraflı bir aşk acısı yaşanıyor. Sizlerde bu acıdan kurtulabilmek için “Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir!” diyerek, kendinize yalan söylemek yerine bu yazımızda paylaşacağımız Gideni Geri Getirme Büyüsü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Giden bir kişiyi geri getirme büyüsü adından da belli olacağı üzere sizden ayrılan kız arkadaşınızın ya da eşinizin veya erkek arkadaşınızın veya eşinizin geri size dönebilmesi amacı ile yapılmakta olan büyüdür. Bu efsun ancak ayrı kalan eşleri veya sevgilileri birleştirmek için kullanılmayıp, aynı cins iki ahbap yahut dosttan küs olan tarafın geri barışması amacı içinde kullanılabilmektedir. Gideni geri getirme büyüsü ak büyü kategorisinde yer almakta ve pak emeller için kullanılabilmektedir. Bu büyüyü en oldukça yeğleyen kesim ise evli olan çiftlerdir. Genellikle ufak kavgalar ile başlayan tartışmalar ilerleyen süreçte ayrılık safhasına kadar gelmektedir. Tamda bu noktada ara sıra çiftlerden birisi pişman olup geri birleşmek ve barışmak istemektedir, sadece diğer çift ise bu işi inada bağladığı vakit asla geri birleşememektedirler, işte olayın tamda bu noktada çözüme kavuşabilmesi için gideni geri getirme büyüsüne başvurulabilmektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır Malzemeler Nelerdir?

Giden bir kişiyi tekrar geri döndürebilmek amacı ile yapılmak olan bu büyüyü, öteki büyülerde olduğu üzere büyü uygulanacak olan şahısların isimleri, annelerinin isimleri, doğdukları tarihler ve resimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Büyü için lüzumlu olan bütün bilgiler alındıktan sonrasında ise büyüyü meydana getirecek kahin yahut büyücü muhtelif malzemeler eşliğinde enerji aleminde ki ruhani varlıklarında yardımları yardımıyla büyüyü yapabilmektedir. Tabi ki bu büyü için efsun yapılacak olan kişilerin şahsi detayları ve diğer materyallerin yanı sıra muhtelif dualarda okunup, yazılmaktadır. Ayrıca büyü için yardımına başvurulan enerji aleminde yaratılmış ruhani varlıklarında anlaşma için büyücüden yerine getirmesini istediği birtakım şeylerinde yapılması gerekmektedir.

Büyüyü yapan kişi sihrin uygulanması esnasında zerifan isminde ki mürekkep ile enerji aleminde ki ruhani varlıklar ile yazışma kurmaktadırlar. Bu mürekkebi kullanarak, muhtelif simgeler ve dinsel tören için gerekli olan yazılar yazılırken bunun yanı sırada sihrin tutması için lüzumlu olan tılsımlı sözcüklerde söylenilmektedir. Bu büyü için genel hatlarıyla ruhani varlıklar büyücüden 1 tane adak istemektedirler. Yine bu ruhani varlıklar üzerine çeşitli zerifan mürekkebi ile üstüne simgeler çizilmiş soğan veya sarımsak kabukları da isteyebilirken, bunların yanı sırada üstüne yine zerifan mürekkebi desteği ile çeşitli dinsel tören simgelerinin çizildiği koyun veya keçi derisi de isteyebilmektedirler. Diğer işlemler ise büyü yapılacak olan bireylerin kişisel bilgileri zefiran mürekkebinin yardımıyla resimlerin üzerine işlenir ve daha sonra da bu resimler üzerine muhtelif duaların okunduğu temiz bir suyun içerisine bırakılır.

fotografla Yapılan Geri Getirme Büyüsü?

Bu büyüyü tercih eden kişilerin genel amacı ayrılık çekmek zorunda kaldıkları kişilerin onlara tez zamanda gelmesidir. Aşk başlı başına bazen sorun teşkil edebilen güçlü bir duygu iken, aşk acısı, adamın içini kemiren, fazlaca sarsıcı bir duygudur. Bu duygunun günden güne sizi mahvetmemesi adına yapmanız gereken her şeyi yaptığınızı biliyorum. Ama ne yazık ki bazen tesir etmiyor ne yapılsa da… Fakat eğer ki sizler şimdi hemen gerçek bir medyumdan destek alıp onunla büyü uygulamasına geçerseniz geri getirme büyüsü 16 gün içerisinde tesirini gösterecektir. Farkında iseniz oldukça kısa bir süreden bahsediyoruz. Bu kısa vakit içerisinde sizin oldukça mutlu bir ilişkiniz olacak, arzu ettiğiniz sonuca anında ulaşacaksınız. Zaten gerçek medyumların yaptığı büyülerinin oldukça kısa sürece etki etmesi, onu oldukça emin ve de kurtarıcı bir medyum olarak bizlere gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazın!
Çekinmeyin!
Garantili Büyüler
Çekinmeden Yazın!